ZostanWDomu z FIFA20

24.03.2020 (13:06) | Marcin Polański | skomentuj (0)

Podczas najbliższego weekendu piłkarze ekstraklasy nie wybiegną na boisko, ale każdy będzie mógł powalczyć na wirtualnych murawach w ramach turnieju Ekstraklasa #ZostanWDomu z FIFA20.

Udział w rywalizacji mogą wziąć wszyscy posiadający konsolę PlayStation lub Xbox, bez względu na wiek. Rywalizacja potrwa w dniach 27-29 marca i prowadzona będzie systemem turniejowym – do jednego zwycięstwa w początkowych rundach, do dwóch zwycięstw od ćwierćfinałów. Przegrywający odpada z dalszej rywalizacji.

Każdy z trzech dni turniejowych to odrębna drabinka – wyłonionych będzie sześciu zwycięzców na dwóch konsolach. Dla najlepszych przewidziano nagrody – oficjalne piłki PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz akcesoria gamingowe.

Rejestracje do turnieju prowadzone są na stronie EkstraklasaGames.org. Gra toczyć się będzie w trybie FUT, a jednym z kluczowych warunków jest posiadanie składu złożonego w całości z piłkarzy Ekstraklasy.

Do rywalizacji mają stanąć również przedstawiciele klubów ekstraklasy i szczęśliwcy w losowaniu będą mogli zmierzyć się właśnie z którymś z nich.

Polska liga jest jedną z pierwszych, które uzyskały od wydawcy gry zgodę na organizację tego typu rozgrywek od momentu zawieszenia oficjalnych turniejów e-sportowych.

Nagrody:
 

Turniej Xbox:

1. miejsce: KONTROLER XBOXONE MS PAD WIRELESS ELITE SERIES 2 + ADIDAS PIŁKA EKSTRAKLASA PRO 2020 OMB
2. miejsce: KONTROLER XBOXONE S PAD WIRELESS BLUE
3. miejsce: XBOXONE PDP LICENCJONOWANA ŁADOWARKA SLIM DO PADÓW

Turniej PS4:
1. miejsce: SŁUCHAWKI PS4 PLATINUM (BEZPRZEWODOWE) + ADIDAS PIŁKA EKSTRAKLASA PRO 2020 OMB
2. miejsce: KONTROLER PS4 SONY PAD DUALSHOCK NIEBIESKI
3. miejsce: PS4 ŁADOWARKA PDP ENERGIZER