OLDBOJE: Śląsk Wrocław mistrzem!

11.06.2021 (16:44) | Wojciech Peciakowski | skomentuj (0)

Oldboje Śląska Wrocław 35+ zostali mistrzami I Ligi. Pewne szanse na powtórzenie sukcesu mają też oldboje 45+.

Młodsza grupa oldbojów zmierzyła się z drużyną Oldboy Brochów. W drużynie zadebiutował Tomasz Hryńczuk, po raz pierwszy w tym roku zagrał też Marcin Kruszelnicki. Zwycięstwo dawało tytuł mistrzowski, ale mimo przewagi WKS-u na bramki czekaliśmy długo. Ostatecznie Śląsk wygrał 3:0 i mógł otwierać szampany. Bramki strzelali Król, Pyzłowski i Stańczak.

Skład Śląska: Hryńczuk – Wiśniewski, Dudzik, Nakielski, Jankowski – Jasiński, Brzęczek, Draczyński, Waszczyk, Obałą, Pyzłowski oraz Przybyła, Stańczak, Kruszelnicki, Oskierko, Rodak i Król

Oldboje 45+ zremisowali w meczu na szczycie z Widawą Bierutów 2:2. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Już w trzeciej minucie prowadzenie dla Śląska uzyskał z karnego Dudzik. Goście przed przerwą wyrównali. Kolejną bramkę dla wrocławian zdobył Ciota, ale niestety Widawa kolejny raz wyrównała. Remis 2:2 przybliża Widawę do tytułu mistrzowskiego.

Skład Śląska: Hryńczuk – Oskierko, W. Tęsiorowski, Nakielski, Jankowski – Brzęczek, Draczyński, Dudzik – Wrobel, Obała, Piszcz oraz Tkaczyk, Rodak, Ciota, Olejnik, Sznajder, Żuk, Przybyła, Górniak, Działa i P. Tęsiorowski