OLDBOJE: Kolejny dreszczowiec

13.09.2021 (22:54) | Krzysztof Banasik | skomentuj (0)

Oldboje Śląska po kolejnym emocjonującym meczu zremisowali w derbach Wrocławia z Muchoborem 3:3.

Do przerwy prowadził Śląsk, a bramkę po świetnej asyście Wiśniewskiego zdobył Kowalczyk, który minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Goście wyrównali w drugiej połowie. Śląsk ponownie wyszedł na prowadzenie po strzale z wolnego Kruszelnickiego.

Kolejne dwa gole strzelili gracze Muchoboru. Śląsk miał przewagę, ale nie stwarzał zbyt wielu okazji. Wreszcie w ostatniej minucie meczu Wiśniewski uderzeniem z ostrego kąta doprowadził do wyrównania.

Skład Śląska: Solarczyk – Waszczyk, Mikuś, Nakielski, Jankowski – Draczyński, Jasiński, Wiśniewski, Obała, Kowalczyk, Wielgus oraz Moskal, Ciota, Przybyła, Oskierko, Brzęczek, Kruszelnicki, Król, Bobel, Sekunda, Górka, Jaracz, Wnuk.