MŁODZIEŻ: Podział punktów z Czarnymi Koszulami

30.11.2021 (06:55) | Krzysztof Banasik | skomentuj (0)

W ostatnim tegorocznym meczu u siebie juniorzy starsi AP Śląsk (CLJ U 18, trener Siemiński) zremisowali z Polonią Warszawa 1:1 (0:1).

Remis pozostawia pewien niedosyt. Śląsk przez większą część meczu miał przewagę, okazje na gole mieli m.in. Gruszecki, Gerstenstein czy Jakubiak, ale bramki nie padały. Do siatki trafili goście w 28 minucie po błędzie defensywy wrocławian. Wyrównał 17 minut po przerwie Matuszewski po podaniu Gerstensteina.

Skład Śląska: Mielcarz - Kozłowski, Stawny, Wojtczak, Maruszak (46' Szmigiel), Zawadzki, Gryglak, Matuszewski (80' Kurowski), Gerstenstein (66' Łyszczarczyk), Konstanty (46' Jakubiak) , Gruszecki

Za tydzień Śląsk zagra ostatni mecz w tym roku. W derbach Dolnego Śląska młodzi wrocławianie zagrają w Lubinie z Zagłębiem.