Tygodniowy rozkład jazdy (14.05 - 16.05)
12.05.2022 (23:37) | Wojciech Peciakowski | skomentuj (0)Prezentujemy rozkład jazdy Śląska Wrocław na kolejne siedem dni – od pierwszej drużyny, poprzez rezerwy, CLJ oraz młodzież z uwzględnieniem piłki nożnej kobiet.
SOBOTA, 14 maja
10:00 AP Śląsk – Olympic Junior Wrocław
Wojewódzka Liga Trampkarzy, Stadion przy ul. Mianowskiego (GEM)
10:00 Parasol Wrocław – AP Śląsk
Wojewódzka Liga Trampkarze Młodszego. Stadion przy ul Lotniczej
10:00 AP Śląsk – Zagłębie Lubin
Wojewódzka Liga Młodzika Stadion na Niskich Łąkach
10:00 WKS Śląsk – Polonia Środa Śląska
Okręgowa Liga Juniorów Młodszych, stadion przy ul Sztabowej
10:30 Ślęza Wrocław – WKS Śląsk
Wojewódzka Liga Trampkarze Młodszego, stadion przy ul. Kłokoczyckiej
11:00 Górnik Polkowice – WKS Śląsk
Wojewódzka Liga Juniorów, Polkowice
11:00 Chrobry Głogów – WKS Śląsk
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, Głogów
13:00 Stal Rzeszów – AP Śląsk
Centralna Liga Juniorów U18, Rzeszów
13:00 FC Wrocław Academy – WKS Śląsk
Okręgowa Liga Trampkarzy, Stadion na Niskich Łąkach
16:00 WKS Śląsk – GKS Kobierzyce
Okręgowa Liga Juniorów, stadion na Niskich Łąkach
17:00 Śląsk II - Ruch Chorzów
II Liga, Stadion Oporowska
17:00 Raków Częstochowa – AP Śląsk
Centralna Liga Juniorów U17, Częstochowa
18:00 WKS Śląsk – Moto Jelcz Oława
II Okręgowa Liga Młodzika, stadion na Niskich Łąkach
NIEDZIELA 15 maja
12:00 Śląsk Wrocław – Olimpia Szczecin
Ekstraliga Kobiet, stadion przy ul. Kłokoczyckiej
12:00 Chrobry Głogów – AP Śląsk
Centralna Liga Juniorów U15, Głogów
12:30 Stal Mielec – Śląsk
Ekstraklasa, Mielec
13:00 AP Śląsk – Ślęza Wrocław
II Wojewódzka Liga Młodzika, stadion przy ul. Mianowskiego (GEM)
15:30 AP Śląsk – Parasol Wrocław
I Wojewódzka Liga Młodzika, stadion przy ul. Mianowskiego (GEM)
16:00 AP Śląsk – Ślęza Wrocław
Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, stadion na Niskich Łąkach
17:00 KSP Kielce – Śląsk II Wrocław
II Liga Kobiet, Kielce
PONIEDZIAŁEK 16.05
Polonia Jaszowice – Śląsk Oldboys Wrocław
Grupa Mistrzowska I Ligi Oldbojów, Jaszowice