23.11.2022 (12:00) | Dominik Poprawski | skomentuj (0)

Za nami ostatni pojedynek jesiennego sezonu w PRO Lidze Wrocław. Mimo dużych problemów kadrowych, przede wszystkim udało nam się spotkanie z Force Team rozegrać, chociaż nasza ławka rezerwowych świeciła pustkami. Zaczęliśmy jednak skutecznie, bo od 7. minuty prowadziliśmy 1:0 po fantastycznej akcji zespołowej zakończonej strzałem Dominika Poprawskiego.

Stwarzaliśmy później okazje, ale nie udało nam się strzelić kolejnej bramki w piewszej połowie. Schodziliśmy na przerwę z wynikiem 1:2. Chwilę po straceniu trzeciej bramki nasz golkiper Marcin Folmer musiał zejść z boiska w wyniku urazu. Między słupkami stanął nasz środkowy obrońca Daniel Jakowicz i od tego momentu graliśmy w osłabieniu bez jednego zawodnika.

Mimo to nie poddaliśmy się i atakowaliśmy dalej. Udało nam się wywalczyć rzut karny, którego Poprawski zamienił na gola. Gra o jednego mniej wychodziła nam dobrze, ale nie udało nam się zachować czystego konta, zespół Force Team jeszcze dwa razy umieścił piłkę w naszej bramce.

W ostatniej akcji meczu bramkę dla nas zdobył Paweł Lorenc, który ustalił wynik spotkania na 3:5.