W mediach o Śląsku: Nudna Legia, słabiutki Śląsk

21.04.2024 (23:34) | Krzysztof Rakowicz | skomentuj (0)

Zapraszamy na pomeczowy przegląd mediów po bezbramkowym remisie Śląska z Legią.

Śląsknet: Bez bramek i emocji...

"Śląsk wraca ze stolicy z jednym punktem, dzięki czemu utrzymuje się na pozycji wicelidera. Jednak 1400. mecz WKS-u w Ekstraklasie to 90 minut pokazu bezradności w ofensywie i skuteczności w defensywie. Lekki niedosyt można czuć, lecz punkt trzeba szanować."

[REKLAMA]

Przegląd Sportowy: Legia w coraz trudniejszej sytuacji! A lider? Może tylko się cieszyć

"Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem Wrocław. To fatalny wynik dla obu zespołów, zwłaszcza dla Legii, którą oddalił od europejskich pucharów. Z kolei Śląsk powiększył przez to stratę do prowadzącej Jagiellonii."

Weszło: Nudna Legia, słabiutki Śląsk. Jeżeli ktoś usnął, w pełni go rozumiemy

"Nie zdziwimy się, jeśli kibice Legii niedługo zaczną tęsknić za Kostą Runjaiciem. Po zatrudnieniu Goncalo Feio zespół z Warszawy miał dostać nowy impuls, tymczasem w meczu ze Śląskiem obejrzeliśmy nudną i przewidywalną drużynę, która nie potrafiła strzelić gola. Legia nie przegrała, bo miała szczęście, że zmierzyła się z drugim najgorszym zespołem ligi w 2024 roku, który przed tą kolejką był wiceliderem. Takie rzeczy tylko w polskiej ekstraklasie. Jeżeli chcecie, żeby ktoś w waszym otoczeniu usnął, recepta jest prosta – puśćcie mu ten bezbramkowy remis bezbarwnej Legii ze słabiutkim Śląskiem."

Interia Sport: Legia pogrzebała szansę ze Śląskiem. Największym wygranym meczu... Jagiellonia

"Zanosiło się na hit, a skończyło się najbardziej niekorzystnym wynikiem dla obu ekip. Mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław mógł wiele zmienić w rywalizacji o mistrzostwo Polski. Żadna z ekip jednak nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie przy Łazienkowskiej zakończyło się remisem, a z takiego wyniku może zadowolony być lider Ekstraklasy, czyli Jagiellonia Białystok."

Legia.Net: Trzeci remis z rzędu, postępu brak

"Legia zremisowała trzeci raz z rzędu, tym razem w domowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (0:0), w 29. kolejce Ekstraklasy. Warszawiacy mieli większe posiadanie i częściej kreowali, ale nie zdołali wykorzystać ani jednej sytuacji. Stołeczny zespół oddalił się od liderującej Jagiellonii Białystok, do której traci 8 punktów."

Gazeta Wrocławska: Bez goli i emocji, nikt nie goni Jagiellonii

"Śląsk Wrocław zremisował z Legią w Warszawie 0:0. Wrocławianie nie przełamali trwającej 13 lat serii meczów bez wygranej z Legią w stolicy i do liderującej Jagiellonii tracą już nie dwa, a cztery punkty."