Głosy z sieci: ''To nie czas na rozliczanie, to czas na wsparcie''

23.04.2024 (19:39) | Krzysztof Rakowicz | skomentuj (0)

Po bezbramkowym remisie z Legią Warszawa, głównie zwracacie uwagę na widoczny brak Nahuela, postawę Patryka Klimali i uszanowanie jednego punktu. Zapraszamy na "Głosy z sieci", czyli prezentację Waszych najciekawszych pomeczowych przemyśleń.

"Jedno zdanie. Nigdy więcej do końca sezonu KLIMALI w pierwszym składzie i drużynie. Pierwszy raz widziałem, aby Erik był taki zły, źe aż ręce mu opadały. Koleś psuje cały schemat i układ. Dwa, on nawet piłki nie potrafi przyjąć i się zastawić."

- Adrian Liszka na Facebooku.


"Kontrowersyjnie, ale najmniej za (nie) skuteczność w ofensywnie obwiniałbym Patryka i Erika. Śląsk nie umie w przejście z obrony do ataku. Rozgrywanie piłki przez obrońców jest fatalne, tak samo beznadziejny jest ruch bez piłki pomocników. To są moim zdaniem główne przyczyny"

- @tolscik_ na platformie X.


"Wyraźnie brakowało Nahuela Leivy, były problemy z rozprowadzaniem piłki, przez co napastnikom trudniej było się wykazać, zwłaszcza Klimali, bo Erik jest ruchliwy i sam kreuje akcje. Śląsk wciąż przoduje pod kątem ilości straconych bramek, obrona dobrze się spisuje, do poprawy jednak jest środek pola. A Klimala powinien więcej się ruszać, brać przykład z wąsatego Hiszpana."

- Marcin Fallen na Facebooku.

"Chciało by się więcej, ale "tak krawiec kraje, jak mu materii staje" i tyle w temacie. Może i na piękny futbol kiedyś przyjdzie czas. Dziś ważny 1 punkt na Łazienkowskiej."

- użytkownik Franek w komentarzach pod naszą relacją.


"Szczerze, no jakoś się udało ten remis, jedyne sytuacje jakie mieliśmy to mocny strzał Erika i pod koniec meczu Żukowski. To, że mamy punkt z tego meczu to cud, ale teraz ważne mecze przed nami ze spadkowiczami, trzeba podejść do wszystkich na 220% i wierzę z całego serca, że uda się nam zdobyć trzeciego mistrza w historii! I tak jak większość mówi, Klimala niech się lepiej zadomowi, teraz zostały zbyt ważne mecze żeby eksperymentować, Erik na atak i będą bramki... Klimala to dobry zawodnik ale ewidentnie jeszcze potrzebuje trochę czasu"

- Kacper Szczęsny na Facebooku.


"Chłopaki nie wytrzymują ciśnienia, tylko tyle i aż tyle"

- Piotr Kowalski na Facebooku.

[REKLAMA]

"Trzeba uszanować ten punkt. Widać, że bez Nahuela nic z przodu nie zdziałamy. Cały czas się zastanawiam, co jest z tym Klimalą. Ma prędkość, a jak dostaje piłkę zwalnia tempo, dokonuje złych wyborów, przegrywa wszystkie pojedynki 1 na 1, zalicza ciągle straty. Co z nim nie tak?"

- Zbigniew Tomasiewicz w komentarzach pod naszą relacją.


"Jest tylko jedna droga. Dwa zwycięstwa ze spadkowiczami, a potem dla odmiany dwa zwycięstwa u siebie. Kto gra gorzej/ lepiej?, to nie czas na rozliczenia. To czas na wsparcie dopóki piłka w grze."

- Michał Staś na Facebooku.