OFICJALNIE: Nowe koszulki Śląska Wrocław. Znamy również cenę

10.07.2024 (20:38) | Adam Mokrzycki | skomentuj (0)

Zgodnie z zapowiedzią Śląsk zaprezentował nowe stroje na nadchodzący wielkimi krokami sezon 2024/25, które nawiązują do architektury Wrocławia.

Nowe koszulki po raz trzeci w historii i również z rzędu powstały we współpracy firmy Nike oraz 11TeamSports.

Zarówno domowy, jak i wyjazdowy komplet jest zachowany w tradycyjnych dla WKS-u barwach głębokiej zieleni i czystej bieli. Główny motyw na koszulce inspirowany jest panoramą Wrocławia z 1493 roku. Grafika przedstawia ważne wrocławskie zabytki jak: Ratusz, Kościół Garnizonowy pw. św. Elżbiety, Katedra polskokatolicka św. Marii Magdaleny i część murów miejskich. Łączy się to ze znanym dla wrocławskiej społeczności hasłem „Twierdzy Wrocław”.

Na prawej piersi znajduje się logo NIKE, a na lewej umieszczony jest herb Śląska, nad którym jest biała gwiazdka. Na dole z prawej strony został umieszczony emblemat z napisem „Twierdza Wrocław”. Koszulka wykonana jest w technologii Nike Dri-FIT, dzięki której jest przewiewna.

Dawid Antecki / slaskwroclaw.pl

Nowe trykoty WKS-u będą dostępne od 11 (czwartek) lipca w takiej samej cenie, jak rok temu, czyli 249 zł (dorośli) w Centrum Kibiców Śląska Wrocław przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 44 oraz FanShopach przy ul. Oporowskiej 62 i al. Śląska 1, oraz w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl. W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja.

Przy okazji przypominamy, że karnetowicze mogą zakupić pierwszą nową koszulkę z 20% zniżką. Na każdy kolejny zakup będzie ich obowiązywał stały 15% rabat. Aby ją otrzymać, muszą wysłać maila na adres sklep@slaskwroclaw.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz numer karnetu, a w wiadomości zwrotnej zostanie podany kod rabatowy.

Podopieczni Jacka Magiery po raz pierwszy w nowych strojach wystąpią w najbliższym i zarazem ostatnim sparingu w trakcie letnich przygotowań do nowych rozgrywek z Mladą Boleslav. Mecz odbędzie się 12 lipca (piątek) o godzinie 17:00 przy ulicy Oporowskiej 62. Wtedy też będzie okazja, aby zakupić nową „meczówkę” Trójkolorowych.W późniejszym terminie do sprzedaży trafią koszulki w rozmiarze dziecięcym oraz ze specjalnym brandingiem dostosowanym do europejskich rozgrywek.

Klub również zapowiedział, że zwieńczeniem tego projektu będzie powstanie trzeciego kompletu w całkowicie innym stylu.